Вітаємо з Днем медичного працівника!

Шановні друзі та колеги !

З доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Його відзначають не тільки лікарі та медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Незважаючи на непрості умови сьогодення пов’язані із зміною функціонування медичних закладів, згідно реформування медичної галузі, а також зі складною ситуацією епідемії корона вірусу, коли лікування хворих залежить не тільки від медичних спеціалізованих мед закладів, а також від фельдшерів ФП, сімейних лікарів первинної медико-санітарної допомоги, працівників КНП «Катеринопільська БПЛ», особливо значне навантаження мають працівники приймального спокою та інтенсивної терапії, спеціалісти всіх профілів, котрі консультують та лікують хворих, середнього, молодшого медперсоналу, водіїв, працівників допоміжних служб, зокрема харчоблоку, пральні та інших підрозділів. І тому хочу подякувати усім, хто в досить складний період допомагав хворим, працював наполегливо з метою покращення стану здоров’я пацієнтів. Жодного медпрацівника не було, хто б відмовився б виконувати свої функціональні обов’язки. Медицина Катеринопільщини функціонує 77 років. Раніше це була одна медична галузь, яку пам’ятають як медики, які працюють нині так і ветерани медичної служби Катеринопільщини, Єрківської та Мокрокалигірської громад. Напередодні професійного св’ята Дня медичного працівника найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, радісних щасливих днів, родинного затишку, любові та поваги. Нехай кожен день приносить надії на краще майбутнє, мир та злагоду на нашій українській землі. Велике спасибі Вам, дорогі працівники медичної галузі за вашу працю, відданість обраній професії.

І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернеться до Вас сторицею.

Головний лікар КНП «Катеринопільська БПЛ» Л.А.Борецька